• info@m46.com.tr
  • 0553 871 2448

Reel Mensucat San. ve Tic. Ltd. Şti.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
187 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Reel Mensucat
  • ADRES: Erkenez Mah. 46.Sk. No:8
  • TELEFON: 0 (344) 236 0010
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Üç nesil ,80 yıldır,manifaturacılık,tüccarlık,çırçırcılık,dokuma,örme kumaş ve iplik üretimi ile uğraşan firmamız, 2006 yılında REEL MENSUCAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ ni kurmuştur.

Kahramanmaraş’ta 10.000 m2 kapalı alan ve 10.000 m2 açık alan olmak üzere 20.000 m2 alalanlı fabrikamız openend ,rejenere ve karışımlı iplik üretmektedir. Üretimimiz,NE 4/1 den NE 30/1 ‘e kadar Openend melanj ve NE 4/1 den NE 20/1 ‘e kadar rejenere ve karışımlı iplik’ten oluşmaktadır.

Bünyemizde 5 adet SCHLAFHORST makinemiz olup günlük üretim kapasitemiz 5-10 ton ,aylık kapasitemiz 300 ton’a ulaşmaktadır.

Firmamız iplik üretiminin yanında, müşterilerimizin isteği doğrultusunda, fabrikamızın ipliğinden, kumaş üretimi yapıp, iç piyasaya hizmet vermektedir.
Firma olarak kaliteli üretimi ana hedef olarak belirleyip,üretim ve servis ağında iç ve dış pazardaki kumaş ve çorap üreticilerine openend, rejenere iplik te hizmet götürerek REEL isminin taşıdığı anlama yaraşır şekilde GERÇEK KALİTE , GERÇEK HİZMET politikası ile faaliyetini sürdürmeye devam etmektedir. Fabrikamız ‘ın irtibat ofisi İSTANBUL Yenibosna/BAHÇELİEVLER de olup,satışlarımız ve sevkiyatlarımız İstanbul ofisimizin depolarından da yapılmaktadır.

MİSYONUMUZ
REEL MENSUCAT SA.TİC.LTD.ŞTİ nin Misyonu,evrensel kalitede üretim yapmak,müşteri portföyünü ve servis ağını genişletmek,bilimsel teknolojik ve kültürel birikimin egemen olmasını sağlayarak,iplik sektörünün genişlemesine katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ
REEL MENSUCAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ araştırma ağırlıklı bir iplik fabrikası olma modelini benimsemektedir.Üretimlerimizde mükemmelliğin ölçüsü uluslararası düzeydedir. Fabrikamız imalatta en iyi hammaddeyi temin ederek ve kaliteli iş gücü kullanarak, Türkiye’nin en kaliteli iplik fabrikaları arasında yer edinmeyi amaçlar.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.